Od Chłopaków

Jacek przygotował dla nas teksty, które całkowicie spełniły nasze założenia. Były napisane w sposób lekki, przekazywały konkretne informacje, a przy tym zachęcały do skorzystania z naszych usług. To było sprawnie zrealizowane zlecenie.

Positioning.site

Jacek Radziejewski jest specjalistą content marketingu i copywriterem pierwszej jakości. Polecam go wszystkim tym, którym bliska jest dbałość o najwyższą jakość przygotowywanych treści oraz trzymanie się wyznaczonych terminów.

BezpiecznaPodróż.org

Stworzone artykuły cechują się wysoką wartością merytoryczną, ponadto zostały napisane językiem, który przykuwa uwagę i trafia do Czytelników. Praca z Panem Jackiem Radziejewskim przebiega w przyjaznej atmosferze i z zachowaniem pełnego profesjonalizmu.

KY Brands

Jacka Radziejewskiego mogę polecić wszystkim firmom, którym zależy na sprawnej współpracy, wysokiej jakości treściach, a także życzliwej atmosferze pracy. To profesjonalista, na którego warto postawić.

CHIAS BROTHERS EUROPE

Treści stworzone przez Jacka doskonale wpisały się w język komunikacji marki CHIAS, a przede wszystkim w sposób niezwykle przystępny przedstawiały konsumentom serię nowych produktów. Ich ogromnym atutem był sprawnie użyty język korzyści.